O mně

Narodil jsem se kousek od centra Děčína do biatlonové rodiny. Biatlon a sport obecně mne doprovází už od malička. Tři roky po sobě jsem byl členem reprezentačního družstva na mezinárodních závodech v letním biatlonovém krosu.

Ve škole jsem sice nebyl tím nejúspěšnějším žákem, přesto mě vzdělávání bavilo (a stále i baví). Z páté třídy jsem přešel na děčínské osmileté gymnázium. Během studií jsem objevil svůj zápal pro fyziku a matematiku a později i pro tvorbu HTML. Také začaly mé první pokusy o grafiku, a to v podobě diplomů a dalších prací pro biatlon.

Po gymnáziu jsem nastoupil na MatFyz na UK do Prahy, ale má tehdejší brigáda (ranní rozvoz novin pro Českou poštu) nebyl moc kompatibilní se studiem. Ačkoliv mne studium opravdu bavilo, nebyl jsem schopen ho zvládat spolu s prací. Ani výměna zaměstnání mi s tím příliš nepomohla, ale nelituji ani jedné chvíle, co jsem v Praze zažil a velmi rád na toto období vzpomínám. Během studia jsem objevil základy programování a od té doby se počítače staly součástí mého života.

Po svatbě a návratu do Děčína jsem získal práci jako web developer a začal jsem objevovat nová věci v oblasti IT.

Ke konci roku 2016 jsem si zařídil živnostenský list a od té doby si připravuji půdu pro otevření eshopu.